Náušnice z bílého zlata – zajímavé informace

Díky sdílení jedeme dál...

Jedna z nejcennějších součástí výbavy každé ženy. Klenoty jako takové hrají první housle, musí se skvěle sladit, je nutné, aby vyhovovaly požadavkům na eleganci, modernost a styl. Náušnice a jejich výběr proto nelze v žádném případě podcenit. Vždyť i ty nejmenší detaily dělají výsledek, zaměřme se proto i na doplňky, bez kterých by to prostě nešlo.

Číslem jedna je materiál, nemusí to být jen chirurgická ocel

Když se řekne náušnice a materiál, určitě se mnohým z nás vybaví také chirurgická ocel, stejně jako klasická bižuterie. Pozadu nezůstávají ani cenné kovy, jako je stříbro nebo zlato. Na světě snad ani neexistuje žena, která by neměla ráda náušnice. Nabídka na trhu je naštěstí hodně pestrá, vydat za tento doplněk můžete doslova i pár desetikorun, ale nejluxusnější kousky jsou samozřejmě oceněny i několika tisícovkami, zvláště pokud jde o drahocenné kovy.

Jak prozrazují i moderní archeologické nálezy, náušnice jsou klasika v ženské garderobě už po několik tisíciletí. Nejde o žádnou marnivost moderní doby, ba právě naopak – žena, která nenosí náušnice, se ochuzuje skutečně o mnohé. Doplněk do práce, na večírek nebo nejrůznější společenské události. Využití se najde doslova pro každý den, opravdu jen chtít. Náušnice s drahokamy nebo jen decentní klasika z lehkého kovu. A co takhle perlové náušnice? I ty jistě představují zajímavou možnost na nějaké společenské setkání…

Zlato, diamanty, krása

Zlato představovalo v dějinách vždy záruku bohatství a někdy i nesmrtelnosti. Je dokonale hypoalergenní, takže s náušnicemi z nejcennějšího olympijského kovu se doslova trefíte do černého. Pokud si vyzkoušíte třeba platinové náušnice, je skoro jisté, že už nebudete chtít žádné jiné. Perfektně podtrhnou každé šaty, výborně se budou doplňovat s ryzími diamanty.

Dnešní náušnice už nejsou jen obyčejným módním doplňkem. Archeologové nebo historici nám jistě potvrdí, že tato část dámské garderoby provází lidstvo prakticky odnepaměti, již v době kamenné byly náušnice – tu ze slonové kosti, tu z umně vypracovaného kovu – skutečně jedinečnou perlou. Originalita každým coulem, o to se snaží ženy v různých kulturách už doslova po tisíce let. Vždyť jedině tak vynikne i jejich přirozená krása, že?

Moderní internetové obchody mají mimořádně širokou nabídku

Stříbro, zlato, ale klidně také chirurgická ocel. A co platinové náušnice? To je skvost, nad který snad ani není. Cenová hladina je podobně značně různorodá, za stylový pár náušnic je možné zaplatit i „pouhých“ pár stokorun, ale klidně také ještě mnohem více. Náušnice nosí už i malé holčičky, roztomilým motivům se určitě meze nekladou, na trhu dneška jsou ale připraveny i decentnější modely pro zralé dámy. To nejlepší pro slečny i ženy, ať už z jakéhokoliv kovu, v jakkoliv moderním střihu, najdete dnes velmi snadno – stačí se jen trochu probrat aktuálními nabídkami. A rozhodně nebude od věci dát šanci i olympijským kovům!

Je to vlastně investice do trvalé hodnoty, která může ještě časem růst. Kdo se vám snaží namluvit, že kvalitní a drahé náušnice jsou jasně vyhozené peníze, zřejmě tak docela nerozumí ekonomice, neberte jej proto vážně! Ženy rády vzpomínají na své první náušnice, třeba ty, které dostaly po mamince nebo babičce a považují je právem za skutečný rodinný klenot. Náušnice samozřejmě ale nejsou jediné šperky, které se hodí na různé společenské události. Musíme pečlivě volit i prsteny, brože nebo třeba náhrdelníky. I ty totiž udělají výsledný dojem – a nikdy nesmíme hrát takříkajíc druhé housle!

0 komentářů