Co by jsi jí měl vlastně koupit? (5. díl ze 6)

Díky sdílení jedeme dál...

Jistě už víš, že ženy mají různé představy a často se stává, že vědí přesně, co chtějí. V tu chvíli je nemožné koupit nějakou jinou věc, než si usmyslí. Ženy dokáží ihned říct, jestli se jim něco líbí x nelíbí a proč. 


Máš doma takovou ženu?  

Pak máš problém. 

Víš kolik je druhů šperků, kolik barev, složení nebo tvarů? Ani se neptej.  

Ale neodcházej.. došel jsi už dost daleko. Daleko na to, že vlastně nemáš čas. 

Ono by se zase našlo pár tipů, jak si s tímhle poradit, ale nic z toho není na jistotu.  

Například, podíváme-li se na to z psychologického hlediska, lidi se většinou s někým ztotožňují. Nejlépe s nějakým hercem – proto sledujou ten seriál.  

Asi nevíš, kterou herečku má Tvoje ráda, ale postačí vědět seriál, který sleduje a podle něj na to přijdeš … Pak už se jen podíváš na internet, co dotyčná nosí a je to. 

Napadla mě ale praktická věc… 

Udělal jsem krátký dotazník o „ideálním šperku“. Ty ho pošleš kámošce Tvojí ženy a ona jí jakože poprosí, jestli by ji to nevyplnila, že to potřebuje zas kámošky nejlepší kámoška. Třeba. 

S výsledky to bude horší, protože jsem nenašel dotazník, který by umožňoval veřejné sdílení výsledků (našel, ale třeba za 5000Kč za rok) 
Pamatuj, že já budu znát čas vyplnění a i místo bydliště, které tvoje žena v dotazníku zadá. Kdybys přibližně věděl, kdy ho tvá žena vyplnila a napsal mi aspoň místo bydliště, snadněji pak dohledám právě její dotazník. O výsledky mi napiš na jakub@nadherne-sperky.cz

-> Preference žen v oblasti šperků

…doufám, že aspoň trochu pomůže. 

Říct jí kolik to stálo, aby to ocenila? 

Nebylo by vhodné na ni hned vybafnout, kolik jsi za to dal. Ani kdyby se ptala. 

Ona musí tak nějak vědět, že to nebyla levná záležitost.  … Pozná to jednak podle designu šperku, ale hlavně dá na první pohled! A od toho jsou tady dárkové balení, které tomu dodají váhu.🙂 

Většina eshopů nabízí zvlášť k prodeji dárkové krabičky, jinde Vám tuhle možnost nabídnou při placení objednávky. Zdarma.

Poslední díl před náma…. 

0 komentářů